fbpx

Przetestuj Aparaty Sony z Obiektywami SIGMA

Zapraszamy na bezpłatną prezentację oraz testy pełnoklatkowych aparatów i obiektywów systemu Sony E. Na spotkaniu dostępna będzie pełna gama najnowszych obiektywów marki SIGMA Sony-E oraz aparaty Sony z serii A7 III, A7R III i A9 z obiektywami G Master.
Część warsztatowa wydarzenia odbędzie się w godzinach 17:00 – 21:00 w naszym studio Unique-Studio przy ulicy Bonarka 10 w Krakowie. W programie przewidziano prezentację sprzętu fotograficznego marek SIGMA i Sony oraz sesję zdjęciową, podczas której sprawdzimy w praktyce możliwości i funkcje aparatów oraz obiektywów.
Na spotkaniu w Krakowie przybliżymy i szerzej omówimy powyższe funkcje i możliwości. Dodatkowo uczestnicy będą mieli do swojej dyspozycji obiektywy Sony G Master oraz serię stałoogniskowych obiektywów SIGMA z linii Art: 14/1.8, 20, 24, 35, 50, 85/1.4, 135/1.8 oraz 70/2.8 MACRO. Dzięki ponadprzeciętnej jakości obrazu i świetnym wykonaniu obiektywy SIGMA z linii Art zyskały uznanie wśród zawodowych fotografów. Obecnie są produkowane także z mocowaniem Sony-E, a organizowane spotkanie będzie dobrą okazją do praktycznego sprawdzenia ich możliwości, zarówno w fotografowaniu, jak i videofilmowaniu.
Uczestnicy będą mieli do swojej dyspozycji trenerów marki Sony i Sigma, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania oraz udzielą praktycznych wskazówek dotyczących pracy z systemem Sony-E.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Na część warsztatową wymagana jest rejestracja, której możecie dokonać za pośrednictwem systemu Evenea. Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona.
Dodatkowo, w dniu 2 października wszyscy odwiedzający sklep Foto-Plus, będą mogli skorzystać z dedykowanej specjalnej oferty zakupowej, obejmującej aparaty Sony A7III i A9 oraz obiektywy SIGMA z linii Art z mocowaniem E.
Współorganizatorami spotkania są firmy K-Consult – wyłączny dystrybutor marki SIGMA w Polsce, firma Sony oraz sklep Foto-Plus.pl. Serdecznie zapraszamy.